אודותינו

חזון משרד עורכי דין - בן זאב, הוא לספק ללקוחותינו שילוב ייחודי בין שירות אישי למקצועיות חסרת פשרות בתחומי המשפט העסקי המודרני.

אנו מאמינים, כי עסקאות טובות נרקמות רק דרך הבנה מעמיקה של החלומות, התשוקות והאינטרסים של הצדדים לעסקה. על כן, יועץ משפטי עסקי חייב לייצר יחסי אמון וקרבה מעמיקים עם לקוחותיו על מנת לזהות ולהתאים את הצעדים המשפטיים לרצונות והצרכים הספציפיים של כל לקוח/ה.

 

שאיפתנו היא לבסס מערכת יחסים קרובה ומרחב בטוח להתייעצות וסיעור מוחות, בכל הנוגע לשאיפות העסקיות של לקוחותינו ועל כן אנו מאמינים, כי בעלת המשרד צריכה להיות זמינה באופן ישיר ללקוחותיה ולהכירם באופן אישי.

לפיכך, משרדנו מציע שירות משפטי עסקי במסגרת אינטימית וישירה מול בעלת המשרד, עורכת הדין פמי רעות בן זאב, כאשר כל שירותי התמיכה המשרדית שקופים מבחינת הלקוחות והם אינם נדרשים לבוא במגע ולחשוף את ענייניהם מול אף גורם חיצוני ו/או צוות פחות מיומן.

 

בעלת המשרד, עורכת הדין פמי רעות בן זאב, היא בעלת השכלה וניסיון נרחב בתחומי המשפט העסקי, תאגידים ונדל"ן, הן בכל הנוגע להתקשרויות חוזיות מורכבות והן בייצוג בתיקי ליטיגציה מסחריים בתחומים אלה.   

שילוב התחומים מספק ללקוחות המשרד את הכלים המושכלים לבחירת המהלכים המשפטיים התואמים לאופי עסקיהם ותחומם, תוך הבנה מהותית של האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותם ומקסום הפוטנציאל הטמון בהם.

 

משרדנו משתף פעולה עם מגוון אנשי מקצוע מומחים בתחומם (יועצי מס, רואי חשבון ועורכי דין בתחומים משלימים), כך שקיים מענה לכל שאלה מקצועית בעת הצורך ובמקרה של תיקים בהם נדרש כח אדם גדול יותר, המשרד נמצא בקשר רציף עם עורכי דין נוספים בקיאים בתחומים, כך שיש ביכולת המשרד לטפל בכל תיק משפטי בכל היקף באופן מיידי, תחת ניהולה המקצועי הישיר של בעלת המשרד.  

נשמח לעזור בכל שאלה

צרו קשר עכשיו להתייעצות חינם

היתרונות שלנו

יועצת משפטית אישית

 

זמינות מירבית וישירה למענה מקצועי - בשילוב עם יכולת טכנולוגית וקשרים עסקיים בישראל ובעולם.

רשימת לקוחות מובחרת ומצומצמת

 

כל לקוח שהתקשר עם משרדנו מקבל יחס אישי מיטבי – ייעוץ משפטי עסקי אישי המותאם פרטנית לכל לקוח/ה ומוענק ישירות ע"י בעלת המשרד.

נסיון רב תחומי בעולם המשפט העסקי

 

נסיון רב שנים בניהול התקשרויות חוזיות מורכבות וייצוג בתיקי ליטיגציה מסחריים בבתי משפט.