תחומי פעילות

תאגידים 

 

ליווי וייעוץ משפטי שוטף לחברות ולתאגידים משפטיים שונים (אגודות, שותפויות, עמותות וכו'), תוך התמקדות בגופים פרטיים.  הליווי המשפטי מוענק החל משלב הקמת התאגיד (הסכמי מייסדים, תקנונים וכד') וממשיך בפעילותו השוטפת והתקשרויות התאגיד עם לקוחות, ספקים, עובדים ועוד.   

 

המענה הניתן על ידי משרד בן זאב הוא מקיף ומספק את כל צרכיו המשפטיים של התאגיד, לרבות תכנון כלכלי נאות של הפעולות העסקיות והמשפטיות של התאגיד.        

בנוסף, משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי למנהלים ודירקטוריונים בנושאים הנוגעים לניהול התאגיד, לרבות היבטי ממשל תאגידי (בעלי מניות, דירקטוריון, הנהלה), אישור עסקאות (עסקאות בעלי עניין וכו'), אחריות נושאי משרה, יחסי תאגיד ובעלי מניות, דיווחים לרשויות, פיקוח ורגולציה.   

 

יזמות עסקית והשקעות

 

ייעוץ משפטי צמוד לכל יוזמה עסקית ו/או השקעה פרטנית בה מתעניינים לקוחותינו, תוך ניצול הידע הרב-תחומי הקיים במשרדנו לשם בחינת הכדאיות המשפטית והכלכלית של יוזמות אלו ללקוחותינו.

 

כל הזדמנות עסקית נבחנת על ידינו בקפדנות ואנו מסייעים ללקוחותינו להגיע למקסום הרווח הפוטנציאלי הטמון בכל עסקה ועסקה תוך דאגה להגנה משפטית ראויה על הזכויות והאינטרסים של לקוחותינו.

מיזוגים ורכישות

 

משרד עורכי דין בן זאב מתמקצע בליווי ועריכת עסקאות מסוג מיזוג ורכישה לגופים פרטיים.הליווי והייעוץ הניתנים במשרדנו מתחילים בהבהרת החזון העסקי והמטרות הכלכליות והאישיות להן שואפים לקוחותינו; ממשיכים בבדיקת נאותות ותאימות של הצדדים תוך התייחסות להיבטים עסקיים, כלכליים וניהוליים, בחינת שיקולי מס ומדדי ביצוע ולבסוף עריכת מתווה הסכמי אופרטיבי המאפשר לעסקה לקרום עור וגידים ולצאת לפועל.

 

אנו מקפידים על מודעות גבוהה והבנה מרבית של הלקוחות, באשר להשלכות ולמשמעויות העסקיות והמשפטיות הטמונות בפעולותיהם ובבחירותיהם.        

נדל"ן

 

ניהול וליווי משפטי של עסקאות מקרקעין על מגוון סוגיהם, החל מעסקאות של רכישת ומכירת נכסי דלא ניידי בשוק הפרטי, הסכמי שכירות ורכישה לנכסים מסחריים וכלה בייצוג קבלנים וחברות נדל"ן בעסקאות מורכבות, לרבות עסקאות קומבינציה, מכרזים לעבודות תשתית ועוד.

 

אנו מייעצים ליזמי נדל"ן החל משלב איתור העסקה הפוטנציאלית, ניתוח אפשרויות המימון השונות ועד לעריכתם של ההסכמים הנדרשים, הגשת הדיווח לרשויות המס ורישום העסקה בלשכות רישום המקרקעין או ברשות מקרקעי ישראל, בכל רחבי הארץ.       

ליטיגציה מסחרית ואזרחית 

 

ניהול תיקי ליטיגציה מסחריים בהיקפים נרחבים. לרבות, תביעות כספיות בתחומים שונים, הגנה על קניין רוחני וזכויות מסחריות וכן הגשת השגות ועררים בנושאי מיסוי מקרקעין.

משרד עורכי דין בן זאב מספק שירותי ייצוג בערכאות השונות בבתי משפט ובפני הרשויות השונות  ביחס לכל סכסוך אזרחי אליו נקלעים לקוחותינו.

 

אנו בעלי ניסיון נרחב בייצוג תאגידים ואנשים פרטיים בתביעות כספיות, עתירות מנהליות, צווי מניעה, צווי עשה, סעדים הצהרתיים וכן ערעורים ועררים בפני ערכאות שונות.

כמי שמעניקים שירותים משפטיים ומלווים את לקוחותינו בפעילותם השוטפת, אנו מיטיבים לייצג לקוחותינו גם בפני ערכאות משפטיות, תוך הבנה מרבית של צרכי הלקוחות והאינטרסים שלהם לשם השגת התוצאה המיטבית עבורם.

אזרחות פולנית 

 

משרדנו מעניק שרותי בדיקות זכאות והנפקה של תעודות אזרחות פולנית וכן מסמכים נוספים הנדרשים לשם הנפקת דרכון פולני בעבור ישראלים, שמוצאם מפולין וצאצאיהם.

 

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר באמצעות אתרנו הייעודי לעניין זה:
http://www.polishcitizen.co.il